DZIEŃ W KRAKOWIE

wydarzenia paź 08, 2018 Brak komentarzy

Ostatnio byłam w Krakowie prawie 2 lata temu. Chciałam tam pojechać jeszcze na święta, ale dopiero teraz udało się wybrać. Więc jedziemy!

Jeśli jesteś w Krakowie po raz pierwszy, mimo wielu innych pokus, warto zacząć zwiedzanie właśnie od Starego Miasta. Zajmuje ono stosunkowo niewielką powierzchnię, jednak nie da się go szybko zobaczyć.

Spacerując po Krakowie można trochę poszaleć w temacie zakupów. Na ulicach i w uliczkach znajdziecie duże i małe sklepy z pamiątkami, butiki znanych marek zaś prawie w samym centrum galerię handlową. Na Starym Mieście macie wiele możliwości do zakupu odzieży, biżuterii, dzieł sztuki, pamiątek, czy wyrobów ludowych. Większość sklepów w Krakowie otwartych jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 — 18:00 oraz w soboty 10:00 — 13:00/16:00. Oczywiście galerie czynne nawet do 22. Głównym obszarem zakupów są okolice ulic Floriańskiej, Grodzkiej, Siennej i Szewskiej.

Wybierając się w słoneczny zimowy dzień do Krakowa wybrałam taką stylizację (w miarę możliwości dodaję jak zawsze link do sklepu wraz z ceną).

Futerko ZARA, 239,00 PLN (brak w sklepie)

Torebka MOSCHINO

Szalik ZARA

Sweter z golfem STRADIVARIOUS, 49,90 PLN

Sódnica tweedowa ZARA, 139,00 PLN 

Buty DEEZEE, 169,00 PLN85,00 PLN

Akcesoria ALDO

Dziękuję za obejrzenie wpisu =)

xo JB

Magda

Dodaj komentarz