Gigi Hadid street style + fakty, o których nie wiedzieliście

moda paź 08, 2018 Brak komentarzy

Gigi Hadid jest jedną z najbardziej znanych modelek na świecie. Paparazzi polują na nią po całym świecie, a jej styl stał się rozpoznawalny. Dziewczyna zachwyca swoim smakiem i stylizacjami.

Jej codzienny styl jest doskonałym przykładem dla fanów mody i komfortu. Możemy wykorzystać detale ze stylu Gigi jako inspiracje dla siebie. Co Wy na to?

P.S. na samym końcu znajdziecie fakty, o których nie wiedzieliście. Byłam zaskoczona, gdy je znalazłam!

Fakty o Gigi

1. Na początek – tak naprawdę ona nie nazywa się Gigi. W rzeczywistości ma na imię Jelena Noura Hadid. Pseudonim „Gigi” otrzymała od swojej matki – Yolandy Hadid – jeszcze w dzieciństwie i od tamtej pory go używa.

2. Gigi od wielu lat ma kontakt z branżą. W wieku dwóch lat zauważył ją Paul Marciano (współzałożyciel Guess), który zaproponował przyszłej modelce udział w kilku kampaniach. Ale kiedy nadszedł czas aby iść do szkoły, Hadid postanowiła zostawić karierę modelki i skupić się na edukacji.

3. Modelka nie tylko pozuje dla znanych domów mody, ale i próbuje swoich sił w roli aktorki w klipach. Jej grę aktorską można zobaczyć w teledyskach Taylor Swift „Bad Blood”, Cody Simpson „Flower” i „Surfboard”, Miguela „Simple Things”, a także w bardzo popularnym teledysku „How Deep Is Your Love” Calvina Harrisa.

4. Gigi była kapitanem drużyny siatkarskiej w swojej szkole.

5. Gigi – jest najstarsza z trojga rodzeństwa – ma siostrę Bellę i brata Anwara.

6. Hadid ma dwie starsze przyrodnie siostry ze strony ojca i pięć przyrodnich sióstr ze strony ojczyma.

 

 

Magda

Dodaj komentarz