Hairvity – sposób na długie, lśniące włosy

uroda paź 08, 2018 Brak komentarzy

Kiedy dojdziemy już do wniosku, że aby mieć piękne włosy i zdrową skórę musimy właściwie się odżywiać i suplementować, pozostaje najważniejsze pytanie – czym najlepiej? W aptekach i drogeriach można znaleźć wiele produktów przeznaczonych specjalnie do włosów. Podzielę się z Wami opinią o jednym z nich.

Processed with VSCO with a6 preset

 

Hairvityto kompleksowy produkt, którego receptura ukierunkowana jest na wspomaganie zdrowego wyglądu włosów oraz skóry. Zawarte w kapsułkach składniki uelastyczniają i wzmacniają strukturę włosa, powstrzymując ich łamliwość, rozdwajanie i wypadanie (skrzyp polny) oraz wspomagają wzrost włosów (biotyna). Więcej o składnikach znajdziecie TUTAJ.

Zwróciłam uwagę na ten produkt ze względu na polecenia wielu osób w mediach społecznościowych. Postanowiłam, że muszę przetestować produkt. Dostałam opakowanie, które składa się z 60 kapsułek, czyli na miesiąc – jest to rozwiązanie dla osób pragnących wypróbować Hairvity. Jednak, optymalne efekty osiągnęłabym po ok. 3 miesiącach stosowania. Po 2 tygodniach używania zauważyłam trochę grubsze i mocniejsze włosy.Także musiałabym zamówić sobie jeszcze kilka opakowań (można to zrobić TUTAJ).

Co nam zapewnia producent:

  • włosy zdrowsze, silniejsze i grubsze już w kilka tygodni,
  • dba o stan skóry głowy, zapobiegając wypadaniu włosów,
  • skuteczność potwierdzona badaniami;

Nie musimy przeprowadzać badań, aby wiedzieć, że 90% mężczyzn uważa kobiety ze zdrowymi i lśniącymi włosami za bardziej atrakcyjne.

A tu kilka moich doświadczeń na zdrowe i piękne włosy:

  • po pierwsze, trzeba stosować urozmaiconą dietę,
  • po drugie, należy się zastanowić nad witaminami, które będą potrzebne i odpowiednie,
  • po trzecie, nie zapominajmy o pielęgnacji włosów za pomocą masek witaminowych.

Dziękuję za przeczytanie! Jeśli artykuł wydał Ci się ciekawy odwiedź i polub moją stronę FB.com/juliaboreikoblog

xo JB

Magda

Dodaj komentarz