Halier – spełnij swoje marzenie o pięknych włosach

uroda paź 08, 2018 Brak komentarzy

Od czterech miesięcy używam suplementy Hairvity. Jakiś czas temu pisałam o nich na blogu. Tekst znajdziecie TUTAJ. Jest to nutrikosmetyk z dobrym połączeniem witamin i mikroelementów, które kompleksowo dbają o włosy. Zawarte w kapsułkach składniki uelastyczniają i wzmacniają strukturę włosa, przeciwdziałają rozdwajaniu i wypadaniu oraz wspomagają wzrost włosów. Osobiście zauważyłam, że moje włosy mniej się łamią. Przy prawie codziennym prostowaniu nie są one przesuszone. Taki rezultat ciężko jednak uzyskać bez używania innych kosmetyków do pielęgnacji i ochrony włosów. Ale dzięki temu są lśniące i gładkie oraz wyglądają zdrowo.

A teraz opiszę, co zawiera Hairvity. Warto zwrócić uwagę na bogaty skład suplementów.

Opakowanie składa się z 60 kapsułek, które wystarczą na 30 dni, przy zalecanych 2 kapsułkach dziennie.

W ofercie Halier znajdziecie też te suplementy tylko dla mężczyzn, o równie bogatym składzie (więcej informacji możecie znaleźć TUTAJ).

Jak dla mnie efekty jakie daje Hairvity są zadowalające, więc mam zamiar dalej kontynuować kurację i wzmacniać strukturę włosów.

 

Seria FORTESSE

Do testowania dostałam nowe produkty Halier. Jest to kolekcja Fortesse. Została stworzona do kompleksowej pielęgnacji włosów z tendencją do wypadania. Kolekcja składa się z szamponu, odżywki i serum o specjalnej formule która sprawia, że włosy są lekkie, lśniące i szybciej rosną. Poza tym ma bardzo przyjemny zapach 🙂

Zacznę używać produktów od przyszłego miesiąca, ponieważ miałam keratynowe prostowanie włosów, więc używam specjalnego szamponu.

xo JB

Magda

Dodaj komentarz