Konferencja prasowa Targów BEAUTY DAYS i WEDDING DAYS. Co zaskoczy nas na tegorocznych targach?

wydarzenia kw. 21, 2019 Brak komentarzy

17 kwietnia miałam okazję odwiedzić konferencję prasową Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days oraz Międzynarodowych Targów Ślubnych Warsaw Wedding Days. Gościła nas restauracja Syta 93 w Warszawie.

Nie zabrakło przedstawicieli mediów, firm (w tym wystawców) czy ekspertów branży kosmetycznej, fryzjerskiej i ślubnej. Pojawiło się również kilku influencerów. Podczas Targów odbędzie się kolejna edycja najpopularniejszego i największego projektu w social mediach #BeautyDaysBlogger – spotkanie 1500 beauty influencerów.

Przedstawiono Ambasadorki targów:

Magdalena Pieczonka – Ambasadorka Targów Beauty Days

Izabela Janachowska – Ambasadorka Targów Warsaw Wedding Days

Wśród prelegentów była również Anna Sadowska Dyrektor kreatywna marki FARMAGAN i Akademii Maniewski.

Magdalen Pieczonka wyjawiła, że w trakcie targów będzie starała się pobić  Rekord Guinnessa w Największej ilości osób malujących usta jednocześnie. Zaproszenie zostało skierowane również do mężczyzn. Kto podejmie wyzwanie? 🙂

Na konferencji spotkałam również założycielek portalu MUA.pl, Ilonę Szalak & Ewelinę Wadowską.

W czasie Beauty Days, swoją ofertę zaprezentuje ponad 450 wystawców z 28 krajów. Targi to również kontynuacja znanych już wydarzeń m. in. International Barber Battle, Young Beauty Awards by Anagra, Bitwa na Pędzle oraz mnóstwo nowości (szczególnie dla panów): Mistrzostwa Polski Brody i Wąsów 2019 w trzech kategoriach: Długa Broda, Krótka Broda oraz Kreatywny Wąs, EcoDays, Barber Battle Junior, konkurs z zakresu makijażu permanentnego i medycyny estetycznej Kopalnia Talentów oraz liczne pokazy i szkolenia.

„Warszawskie świętowanie 10-lecia Akademii Maniewski oraz kolekcji TIME LAPSE będzie interesującym wydarzeniem dla wszystkich profesjonalistów, zapraszamy na spotkania z Maciejem Maniewskim, szkoleniowcami akademii, ale również na szkolenia, które już przygotowujemy specjalnie dla fryzjerów odwiedzających Beauty Days.” –mówiła Anna Sadowska.

Magdalena Pieczonka ogłosiła, że podczas Targów Beauty Days będzie miała premierę jej książka nt. tajników makijażu wykonanego na gwiazdach takich jak Natalia Siwiec, Maja Bohosiewicz czy Agnieszka Jastrzębska – łącznie do projektu zaprosiła siedem znanych kobiet.

Trwające równolegle targi Warsaw Wedding Days to prawie 200 Wystawców, którzy zaprezentują najgorętsze trendy ślubne na nadchodzące sezony.

Podczas rozmów w kuluarach, zwróciłam uwagę na fakt, że ślub to nie tylko miejsce weselne, sukienka, makijaż czy samochód, ale również oprawa muzyczna. Właśnie z tym najwięcej młodych ma problemy. Kierują się ceną lub nie mają możliwości porównania trendów, stąd też „niespodzianki” z zespołami, z którymi nic już nie można zrobić. Warto również na ten aspekt zwrócić uwagę na tegorocznych targach (wśród wystawców znajdziecie również profesjonalne podmioty zajmujące się obsługą imprez i wesel).

„Na scenie głównej Targów odbędzie się metamorfoza za żywo. Jedna, wybrana przez nas narzeczona zostanie poddana pełnej metamorfozie przedślubnej.” – zapowiadała Izabela Janachowska.

Więcej szczegółów o wydarzeniach znajdziecie na stronie beautydays.pl i warsawweddingdays.pl, na kanałach social media: Instagram, Facebook i YouTube.

Warto zapisać sobie w kalendarzu daty targów, które odbędą się w Ptak Warsaw Expo:

20 – 22 września Międzynarodowe Targi  Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days

21 – 22 września Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days

Do zobaczenia=)Julia Boreiko

Dodaj komentarz