MODNE AKCENTY NA JESIEŃ 2016

moda paź 08, 2018 Brak komentarzy

Kosmetyczne trendy tego sezonu, na które warto zwrócić uwagę:)
1. 50 ODCIENI CZERWIENI UST

Końcowym akcentem makijażu zawsze będzie wybrany kolor pomadki lub błyszczyka. Bardzo łatwo zepsuć makijaż „nieudanymi ustami” i ciężko znaleźć tę kolorową granicę, tym bardziej gdy masz sporo produktów do ust.

Czerwień. Tak, jest to klasyka, kocham ten kolor. Tak samo jest to trendowy kolor pomadek jesieni 2016. Czerwone usta będą wyglądać HOT bezwzględnie na wybrany odcień. Ale w tym sezonie dominują ciemne, prawie czarne usta.

Nie zapominamy o pomadkach matowych! =)

2. CZERWONE CIENIE

Za mało na ustach? To w tym sezonie projektanci śmiało wykorzystują czerwień w cieniach do powiek. Chyba najwięcej odcieni zostało zaproponowanych przez Chanel, oferującą kolekcję w odcieniach bordo-winnych. Jednak nie jest to nic innowacyjnego: niezwykłe kolory były już dostępne w kolekcjachYSL i Giorgio Armani, ale nikt nie traktował ich poważnie.

Kristen Stewart w kampanii promocyjnej Chanel Makeup

Kristen Stewart w kampanii promocyjnej Chanel Makeup

3. Efekt syrenki

Jakiś czas temu zaczął się boom na manicure hybrydowy z efektem syrenki. Polega on na wcieraniu specjalnego pyłku na warstwę hybrydy, ale przed nałożeniem topu. Nie jest to skomplikowane, ale efekt zachwyca.

Polecam robić taki manicure u profesjonalistów. Trzeba zwrócić uwagę na pyłek, za pomocą którego uzyskacie taki syreni połysk na płytce paznokcia. To nie jest zwykły brokat.

xo JB

Magda

Dodaj komentarz