Moja nowa torebka Michael Kors. Którą wybrałam i co noszę w środku?

moda mar 17, 2019 Brak komentarzy

Po pierwszej publikacji na Instagram z torebką Michael Kors CECE dostałam od Was kilka pytań na jej temat. Trochę Wam o niej opowiem oraz napiszę o zaletach i wadach.

Kupowałam ją w salonie stacjonarnym (co Wam polecam=). Wtedy nie trzeba obawiać się o legalność pochodzenia oraz oryginalność. Niestety na ulicy coraz więcej „modeli”, które nigdy nie były w sprzedaży oraz wykonanych z niskiej jakości materiałów podróbek.

Ten model był dostępny w 3 rozmiarach: extra-small, medium i large. Wybrałam large, ponieważ szukałam torebki na co dzień w średnim rozmiarze. Torebka posiada zawieszkę, pasek i łańcuszek, który służy za ozdobę albo rączkę. Z kolei w pasku można regulować długość, co jest bardzo wygodne w użytkowaniu (szczególnie gdy mamy na sobie trochę więcej ubrań i chcemy mieć ją wygodnie przewieszoną). Kieszeń z tyłu zabezpiecza telefon i umożliwia do niego szybki dostęp.

W środku znajdują się cztery kieszenie: jedna zamykana na zamek, jedna zwykła i dwie zapinane na zatrzask. Delikatny nabity napis Michael Kors dodaje torebce luksusu.

Torebka wykonana jest ze skóry licowej, która jest bardzo miękka w dotyku. Zapina się na dekoracyjny zamek z wytłoczonym logo. W środku wykończona jest materiałem.

Ta jedna torebka jednak może się przydać na wiele okazji. Doda szyku stylizacji, ale również ze względu na swój rozmiar zmieści coś więcej niż telefon i dokumenty.

Pytaliście również o pojemność torebki.

Wielkość zbliżona do A4 była dla mnie zbyt duża. Dlatego sugerowałam się innymi detalami.

Torebka ma następne wymiary: 27 cm x 18 cm x 12 cm (na dole) (6 cm u góry). Jeśli chcę zmieścić dużo rzeczy, to muszę ładnie wszystko poukładać – na dole większe rzeczy, u góry lekkie, żeby torebkę udało się zamknąć=)

Na co dzień noszę w torebce kilka pomadek, puder, szczotkę, portfel itd .(patrz na zdjęcie niżej). Ulubiona butelka wody MK podróżuje ze mną długi czas – ma tak dobry rozmiar, że na pewno jej szybko nie wyrzucę =)

Etui na moim telefonie jest z FUNNYCASE.PL. Z kodem „juliaboreiko” macie –20% na zamówienie

Torebka już się pojawiła w moich stylizacjach na Instagram. Znajdziecie je poniżej =)

xo JB

Julia Boreiko

Dodaj komentarz