Moja pierwsza konferencja dla blogerów Meet Beauty Conference

wydarzenia paź 08, 2018 Brak komentarzy

21-22 kwietnia miała miejsce IV edycja największej w Polsce konferencji dla blogerów i vlogerów urodowych Meet Beauty ConferenceCzy spodobała się mi konferencja, co było na niej takiego ciekawego, jakie marki były obecne oraz jacy goście – czytaj dalej=)

300 uczestników spotkało się aby poznać i nawiązać współpracę z nowymi markami, podzielić się wiedzą, wspólną pasją oraz nowościami BEAUTY. Dwa dni zleciały bardzo szybko.

Tydzień przed MBC można było zapisać się na grupowe warsztaty, które były podzielone na kategorie pielęgnacja, kosmetyki, paznokcie, z czego zdążyłam zapisać się na kosmetyczne z Pierre Rene (piękna Klaudia Owczarek uczyła o konturowaniu) oraz Annabelle Minerals. Dowiedzieliśmy się również o blogowaniu, nowych zasadach panujących na Instagramie oraz o montowaniu filmów na YouTube.

Nie wiem jak dokładnie wyglądały poprzednie edycje, ale ta była świetnie zorganizowana. Marki, które brały w tym roku udział w konferencji:

PIERRE RENE PROFESSIONAL

MIYO

ANNABELLE MINERALS

NEESS

O2SCIN

EFEKTIMA

ROGE CAVAILLES

TOŁPA

SO CHICK! COSMETICS

DERMO EVA

 

Co przywiozłam ze sobą do testowania, oglądania i w ogóle poznania, patrzcie niżej. Są to kremy, peelengi, lakiery do paznokci, pędzle, cienie…

Dajcie znać, co najbardziej Was zainteresowało =) Na bieżąco będę dodawać produkty na Instagram, także sprawdzajcie codziennie:)

xo JB

Magda

Dodaj komentarz