Otwarcie perfumerii Iperfumy.pl by NOTINO we Wrocławiu

wydarzenia paź 08, 2018 Brak komentarzy

Do tej pory perfumerie Iperfumy.pl były otwarte w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Od 10 lutego na mapie pojawiła się kolejna perfumeria – tym razem we Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki).

Sklep internetowyIperfumy.pl działa na polskim rynku od 2006 roku (firma obecnie działająca pod nazwą Notino powstała w Czechach w 2004r. i działa na terenie całej Europy). Rosnący rynek internetowy pozwolił wygenerować jej w 2016r. prawie 1 mld złotych obrotu!

Lokal jest nowoczesny i bardzo jasny. To wyjątkowe miejsce, w którym łączy się świat wirtualny ze światem rzeczywistym. Ciekawym pomysłem jest prezentacja testerów – które otaczają nas z każdej strony. Nawet większa liczba osób przebywających w perfumerii nie utrudnia zakupów. Półki i wyspy są przejrzyste, nie ma na nich zbędnych elementów czy reklam. Ceny eksponowane są na cyfrowych czytnikach – nie musicie sprawdzać, są takie same jak na stronie internetowej… 😉

Nowoczesny wygląd podkreślają ekrany TV oraz strefa relaksu z tabletem, na którym można zapoznać się z ofertą sklepu online. Jak dla mnie, tablet mógłby być trochę większy, choć jest dosyć wygodny.

W perfumerii można zrobić zakupy, odebrać swoje internetowe zamówienie, a także skorzystać z porad konsultantów oraz przetestować perfumy i kosmetyki oferowanych marek. Jest ich naprawdę sporo – niektórych nie znajdziecie nawet w innych znanych z galerii perfumeriach.

Wiele osób zastanawia się, czy są to zapachy „podobne”, testery, czy outlet. Zarówno w sklepie stacjonarnym jak i w internetowym znajdziecie tylko oryginalnie zapakowane produkty (zarówno perfumy jak i kosmetyki). Nie są to produkty wyprzedażowe lub posiadające jakieś wady (lub np. brak opakowania, oznaczenie tester itp.). Niskie ceny wynikają ze strategi działania – sklep online ma po prostu niższą marżę, zaś punkty stacjonarne otwierane są tam, gdzie są potrzeby. Dzięki temu firma może być konkurencyjna i walczyć na trudnym rynku ze światowymi gigantami. Dla nas – klientów – kupowanie tego samego produktu taniej, jest zawsze mile widziane:) Także nie ma się czego obawiać. Firma Notino na swoich stronach zamieszcza również informację o legalnym pochodzeniu produktów (TUTAJ). Z pewnością należy zachowywać ostrożność przy zakupach na aukcjach internetowych, w serwisach ogłoszeniowych lub na targowiskach. W tym wypadku, nie ma żadnych obaw – produkt możecie również normalnie zareklamować.

Każdy wpis powinien zawierać dawkę wiedzy, dlatego poniżej zamieszczam ciekawe porównanie ilości olejków zapachowych w zależności od rodzaju zapachu (znalazłam ją na iperfumy.pl):

Perfumy
zawierają 15-40 % olejków zapachowych rozpuszczonych w 90-96 % alkoholu,

Woda perfumowana
zawiera 8-15 % stężenia olejków w 90 % alkoholu,

Woda toaletowa
zawiera 4-10 % olejków rozcieńczonych w 60-85% alkoholu,

Woda kolońska
zawiera 3-5 % zawartości olejków w 70-80 % alkoholu,

 

Moje zakupy

Jesteście ciekawi co kupiłam w Notino?

W moim przypadku były to typy GUCCI oraz BURBERRY. Nie mogłam się zdecydować, dlatego wybrałam pojemności 50 ml (GUCCI GUILTY, 175 złoraz BURBERRY THE BEAT, 91,90 zł).

Magda

Dodaj komentarz