Perfect dresses. Warsaw OOTD

stylizacje , wydarzenia paź 08, 2018 Brak komentarzy

Podróż to zawsze sporo emocji i dużo energii. Chce się zwiedzić najciekawsze miejsca, muzea, czy restauracje.

Tym razem mój wyjazd do Warszawy zaczął się od pysznego śniadania w bistro SAWA na Grzybowskiej 5. Oryginalne i pożywne śniadanie w bardzo przystępnej cenie.

W Warszawie bywam dość często, ale do Łazienek Królewskich poszłam po raz pierwszy. Mój look na wyjazd to sukienka Mango, buty torebka Michael Kors, bransoletki Aldo, LAMARINO, Captain Robinson. Wygodnie, stylowo i lekko.

 

Oczywiście nie udało się ominąć butików. Tym razem odwiedziłam Moliera 2i Run Colors. W Moliera 2 w oko wpadły sukienki Self Portrait  – to angielski dom mody. Założony w 2013 roku przez pochodzącego z Malezji projektanta – Hana Chonga. Tworzy odważne i niespotykane ubrania. Ostatnio najbardziej znaną sukienką Self Portrait na Instagramie jest ta z opuszczonym ramieniem. Niestety jest bardzo popularna i na Moliera 2 już nie znalazłam żadnej, choć bardzo chciałam wam ją pokazać.

Na szczęście Self Portait ma do zaproponowania także inne modele, że przyciągają swoją koronką, szyciem. Nie mogłam się powstrzymać aby nie zmierzyć kilku.

Sukienka w kolorze niebiesko-białym, 1830 zł

Sukienka bez rękawów w kolorze białym, 2055 zł

Sukienka w kolorze różowo-żółtym, 2180 zł

Sandały Chaos Manolo Blahnik, 2875 zł

 

 

W sklepie Run Colors znajdziecie sportowe buty we wszystkich możliwych kolorach! Warto samemu zobaczyć.

xo JB

Magda

Dodaj komentarz