Motywy florystyczne towarzyszą nam od kilku sezonów. Jednak w lecie nabierają szczególnego charakteru. Postanowiłam pokazać Wam moją propozycję, dlatego do sesji przygotowałam bardzo lekką i wyrazistą stylizację – oczywiście z kwiatami w roli głównej.
Przezroczystą bluzkę, pokrytą haftowanymi motywami kwiatowymi zestawiłam z trochę cięższymi różowymi spodniami Mango. Całość uzupełniłam stylową torebką Michael Kors oraz zgrabnymi i wydłużającymi sylwetkę szpilkami Zary. Wyzwaniem w takim stroju (dla niektórych) może się okazać wybór odpowiedniej bielizny, aby całość wyglądała smacznie i nie odciągała uwagi od całości.
Z pewnością zauważyliście, że sandały na obcasie zajmują pierwsze miejsce w moich stylizacjach. To niewątpliwie przez swoją wygodę i idealne połączenie kolorów.
Bluzka – Zara
Spodnie – Mango
Buty – Zara
Torebka – Michael Kors
Bransoletki – Aldo
Okulary – TK Maxx
Zdjęcia Julia Danilchenko
xo JB