Zamówienie z tosave.com

akcesoria i gadżety paź 08, 2018 Brak komentarzy

 

Która dziewczyna nie marzy o pięknym makijażu? Nowoczesne przybory pozwalają kobietom każdego dnia wyglądać tak, jakby dopiero co wyszły od profesjonalnego wizażysty. Znam to dobrze.

Pędzli do makijażu jest bardzo dużo. Są one wykonane z różnych materiałów, o różnych kształtach i rozmiarach, a co oczywiste – każdy ma swoje przeznaczenie. Nic dziwnego, że dla wielu kobiet wciąż pozostaje tajemnicą, jakie pędzle do makijażu są najlepsze, jakie są im rzeczywiście potrzebne, do czego służą i jak z nich właściwie korzystać.

Też nie znam wszystkich firm, dlatego testuję, porównuję, a także oglądam blogi kosmetyczne. Im dokładniejsza wiedza tym nasz codzienny makijaż będzie bardziej ciekawy. Wiele technik (np. ten sam popularny dziś CONTOURING) nie da się opanować i stosować bez właściwego zestawu pędzli.

Samo posiadanie dobrego kosmetyku nie gwarantuje sukcesu. Ważne jest również odpowiednie nałożenie, odpowiednia aplikacja. Kiedyś w swojej kosmetyczce miałam tylko te podstawowe, ale od jakiegoś czasu ciągle brakowało mi pędzli do oczu. Szukałam i znalazłam ciekawe zestawy w niskich cenach na www.tosave.com

Zamówiłam sobie dwa zestawy. Pierwszy składa się z 12 pędzli, który możecie zobaczyć i zamówić TUTAJ . Każdy pędzel ma drewnianą rączkę, aluminiową rurkę i nylonowe włókna (bardzo miękkie). Najwięcej pędzli jest do makijażu oczu oraz większe do pudru, różu.

 

Następny komplet pędzli składa się również z 12 sztuk oraz etui i jest zrobiony z tego samego materiału. Chciałam sobie sprawić takie opakowanie ponieważ jest to niezbędna rzecz w podróży. Ten zestaw zawiera różne pędzle: do makijażu oczu, brwi, do podkładu, pudru, czy rozświetlacza. Więcej dowiecie się TUTAJ

 

Jeszcze nie uczyłam się profesjonalnego makijażu, ale wiem, że oglądając filmy na You Tube można się wiele nauczyć. Warto poznać jakiś element i zacząć go stosować (ćwiczenie, ćwiczenie i jeszcze raz ćwiczenie:). Nie warto również rzucać się na głęboką wodę i od razu szukać wyszukanych propozycji. Doprowadzając szczegóły do perfekcji uda nam się po jakimś czasie stworzyć prawie profesjonalny makijaż. Warto próbować!

Przy okazji  zajrzałam do pozostałych działów sklepu …. i wybrałam jeszcze biały top. Niby jest zwykły, ale okazał się całkiem ciekawym elementem stylizacji. Po przymierzeniu i próbnych zdjęciach mogę powiedzieć, że na pewno warto mieć coś podobnego w swojej szafie. Sprawdźcie  TUTAJ (women off shoulder crop tops)

Magda

Dodaj komentarz